| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, já chci, aby nebyli osamocení, já jsem mohla volit domácí školu, mohla jsem volit domácí školu i pro střední školu, ale právě že nechci, aby byli odtržení od okolí, od lidí, od běžných problémů, ale zároveň vím, že mají svoje omezení daný inteligencí, ale i povahou (ten straší) nebo ne úplně ideálním vývojem (ten mladší)
takže vím, že potřebují nejen podporu nadání, ale i pomoc při zvládnutí svých obtíží, jako ostatní děti, jenže tady je ta kombinace, která to znesnadňuje, která způsobuje, že oba byli snadným terčem pro šikanu,a že zvlášť ten mladší potřebuje nebrzdit, a přitom tolerovat, že je jiný, což se pozná jen co otevře pusu

to ale vůbec neznamená, že by neměli kamarády, jen to chce podporu učitelky, která pomůže toto dítě mimo jiný začlenit do kolektivu, to platí pro všechny děti

no a pak už jen nechat ho, aby se vzdělával svým tempem, to přece není mimořádný požadavek, jen naše školství chce průměrný děti, kterým předhodí všem to stejný a oni si to všechny stejně přebwrou a cokoliv navíc je extrabuřt, to je přece blbost, učím úplně normální děti, maloměstskou směs, a snažím se přesně o to, bez ohledu na to, jestli někdo má, nebo nemá nějaký papír, jenže všichni to fakt nedělají, a snad i proto, že to rodiče nevyžadují, já jako rodič dítěte s opačným problémem narážím, protože rodiče se bojí chtít změny, nadávají před školou, nadávají před třídní učitelkou, ta potvrdila, že problém mají všichni, ale nikdo nemá odvahu se ozvat, smutný

takže to není jen o nadaných

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.