| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maturovala jsem těhotná (v 25). Dva dny před svaťákem mi přestalo být děsně blbě a bylo mi jen blbě, takže jsem dodělávala maturitní práci a její instalaci (boty podle knihy Valerie a týden divů). Bez svaťáku bych to asi nestihla. Nebo možná jo, kdyby mě uvolnili z teorií a pustili na obor, což by asi udělali. Maturovala jsem ve středu odpoledne, v pondělí jsem instalovala, úterý a středu dopoledne jsem se učila. Vedoucí oboru a mistrová ze mě měly nervy v háji. Vzhledem k tomu, že ve svém věku jsem se ve škole neflákala, zvládla jsem to v pohodě. I angličtinu, kterou jsem se záměrně neučila s tím, že když narazím na blbou otázku, doučím se to pořádně do září. Sranda byla, že MM maturoval o den dřív a přišel s informací, které otázky už byly dvakrát a už nebudou. Jedna z nich měla být v Dějinách výtvarné kultury antika. Informace byla chybná, což jsem zjistila tak, že jsem si ji vytáhla. Rozhodilo mě to tak, že jsem všechno zapomněla. Naštěstí mi učitel pomohl, už na potítku mi dal pár otázek, takže jsem se v pohodě chytla a kromě té angliny (za 3) jsem měla 5 jedniček.
Ještě teď mívám sny o tom, že maturuju, všichni mají hotovo a já vymýšlím téma~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.