| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale to vyplývá z elementární logiky, milé Eudo, když už se tedy o tom chceš bavit."

Hezky. Jeste ti doporucuji si vygooglit, co slovo LOGIKA vubec znamena.
Nebot to, co tady nazyvas logikou, velice silne pokulhava uz i jako obycejny nazor.

Podle toho, co tu dokola pisete, jak rodina financne dotuje doucovani/rodic vysedava mesice a doucuje dite dle zakoupene literatury a pod…
mi z toho totiz velice logicky vyplyva, ze se eventuelne do 8G dostane naky dite. O jeho nakym extremnim nadani typu A nebo B nemusime diskutovat.

Zrovna tak mi z toho nijak logicky nevyplyva, ze ty, co zustanou na zakladce, jsou mene chytri. Na zakladce zustanou ti, kteri se nepokusili (=ze svych duvodu), ti, kteri pres veskery snahy jakehokoli druhu rodicu se tam presto nedostali.

A na tom vsem mi vadi POSTOJ A TO KONSTATOVANI, protoze (nahledni do prispevku Lassie hned po te) je k tomu C pridano "Na základce zbydou chytří I MÉNĚ chytří a tomu se výuka musí přizpůsobit. Takže styl výuky jiný je" = dnes teda k tomu mene chytri pridani I, coz vyznam ponekud meni. Ale porad je tam napsano, ze se "tomu se výuka musí přizpůsobit." A to logicky ctu, ze chudaci by na to jinak nestacili. Coz mne silne nadzvedava, protoze KAZDY DITE ma pravo na vzdelani. Prizpusobovat si skolu nebo vyuku dle svyho nahledu na naky skole tedy zadna skola NESMI - ma za ukol ucit to, co je rozhodnuty "shora".

A uz vubec - ze nekdo ma nakou zkusenost ze svy bejvaly skoly VUBEC neznamena, ze KAZDA skola prizpusobuje vyuku. Jen si tady zrejme logicky vymejslej ruzny logicky myslici matky gymnasistu.

A ty tvoje posledni odpovedi a nahled na to povazuju za urazku jak mne, tak par jinych, a hlavne techhle deti.

No, a jeste bych chtela pripomenout moje prvni prispevky - kde vyjadruju uplne jhasne, ze deti jsou deti, a ze deti, ktery chodej na 8G nejhsou jine a hlavne kdyz rodice tlacej na dite ruznym zpusobem, aby to zvladlo (=proti cemuz s ohledem na system nic nemam, at si kazdej dela, co chce a vyznava, co chce - ALE! dostat tam svy dite a ohanet se recickama, ze je mezi svyma chytryma a konecne…. cimz shazuje ty ostatni deti, ktery eventuelne prisli na misto o jedno "po care", je presne to, na co porad dokola reaguju. Na pochopeni zrejme nemas to 8G gymnazium….

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.