| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K pisemny maturite vubec, v nedeli jsem zjistoval, kterej predmet pisem v pondeli a v kolik hodin/v jaky ucebne. Moje priprava k pisemnym maturitam spocivala v namichani dvou litru coly s rumem a nasledneho popijeni, zatimco spoluzaci procitali otazky a rosilo se jim celo. Psat jsem zacal po hodine a litru alkoholu, v 10 jsem mel hotovo, coz bylo nemile, neb jsem nekdy do pul druhy musel ve tride zustat sedet, bez mobilu, pricemz nevydrzim v klidu sedet ani pet minut~t~ Zbytek casu jsem travil stavenim pyramidy z plechovek redbulu a kreslenim comicsu po papirech, ktere jsme, jak jsem vzapeni zjistiö, meli odevzdat.
Takhle nasrot jsem teda psal anglictinu a nemcinu, matiku za strizliva~:-D
Na ustni jsem si akorat prolistoval biologii a pripravoval prezentaci na dejak, anglictina byla tezkej freestyle.

Statnice loni byly jeste veselejsi, ackoli jsem se ucil vyrazne vic- cely 3 dny. Leto, pres 30 stupnu, s kamoskou jsme ty dny travili u rybniku, v 8 rano jsme zbudovali lezeni, posnidali ritalin a pribuzne zalezitosti a jeli vrazednym tempem do cca 4 odpoledne, to jsme zvolnili a zacali uceni prokladat jointy jakoze relax, nekdy v 6 jsme se vratili domu, vypili tak tri flasky vina a o pulnoci padli do postele. Neuveritelne efektivni metoda, za den jsme stihli jeden celej predmet a jeste jsme rozsirili temata, kterym jsme pri vyuce moc nedali~:-D statnice tezka pohoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.