| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Pokud na to dítě má" - jak to mají rodiče poznat? Já považovala syna za dost šikovného a vyloženě "studijní typ" a jeho učitelka nepochybovala, že se na 8G dostane. Ale mně se nezdálo, že by to mohl někdo tak jednoznačně tvrdit, když přeci nemůžeme vědět, kolik podobně a více šikovných se bude na konkrétní gympl hlásit? A i přesto, že jsou "nadaaní od přírody", tak se budou připravovat, aby byli ještě lepší ... Samozřejmě není nutné za přípravu platit, ale mně přišlo zcela samozřejmé, že je třeba látku projít, zopakovat, poučit se o chytácích a výjimkách, projet různá rčení a přísloví, typy slovních úloh ... Může to s dítětem dělat někdo zadarmo nebo holt za peníze ...
Myslím, že v současné konkurenci (mluvím o Praze) se na 8G nedostane fůra dětí, které by na studium bez větších potíží měly. Na gymplu, kam chodí syn, byl sedminásobný převis zájemců, a v primě (přestože se obecně vyhrožuje tím, jak je přechod z prvního stupně na 8G náročný) byly nejhorší známky na vysvědčení trojky a ani těch nebylo moc ... Takže holt mi mezi dětmi "které na to mají" probíhá soutěž o to, kdo "na to má" víc než druhý ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.