| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terezo,
moje děti nejsou mimořádně nadaný. Jsou normálně nadaný, tedy celkem chytrý, ale nijak nevybočujou, žádnej génius. Je ale fakt, že tomu vzdělání věnuju hodně energie. I výběru škol, protože každý moje dítě je úplně jiný. Nejstarší má Aspergera a je absolutní flákač, má ale nějaký speciální buňky na matiku. Mladší je celkem hodně schopnej , dosáhne čehokoli, čeho dosáhnout chce, ale rozhodně neplýtvá energií (jak sám říká:-) tam, kde ho to moc nezajímá.
A nejmladší je bohém navíc daleko dětštější než by asi měla bejt.Zas ale dělá skoky, tak uvidíme.
Já jsem ráda, že je u nás možnost výběru. Třeba nejstarší syn by na gymplu mladšího letěl do dvou měsíců a není to tím,že by byl blbej. Nezvládnul by "přístup". Tak byl jinde, dva roky před maturitou přišel na to, že chce vlastně něco jinýho, přešel na jinej gympl, dneska je tam kde bejt chtěl a já fakt už tak od ca 12 let ani na jedno dítě nijak netlačila a neovlivňovala ho. Protože to s emůže nevyplatit, oni musí přijít na to, co chtějí a proč to chtějí. Pak jsou taky ochotní "vyvinout tu energii", jak rádi říkají~:-D
Když mi teď dcera řekne, že na gympl nechce, ani zkusit, budu ji respektovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.