| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eduo, jsem ráda že víš jak probíhal můj pohovor v té době jsem měla odbornou střední školu a kdyz jsem u pohovoru u kterého byl český a švédský šéf řekla její anglický název zeptal se švéd na gymnázium, já odpověděla ne a strhl se 15 minutový rozhovor mezi šéfy kdy se český snažím vysvětlit, bylo to marné. Odcházela jsem s ti, že to neklapne. Překvapivě mě vzali a na zaručení ve švédsku něm český šéf vyprávěl jak já a druhá kolegyně s chemickou průmyslovkou jsme byli přijatý až na základě naší praxe ostatní kolegyně měli ten požadovaný gympl. Vyprávěl jak se jim snažili všech češi vysvětlit, že na tu ta tu pozici je lepší někdo se strojní průmyslovkou a na nižší pozici vyučený strojař a že neuspěli. Nabrali gymnazisty, v té době nabízel na nas dobře peníze a několika měsíční zácvik ve švédsku tak to gymnazistu vzali, pak při první příležitosti odcházeli protože práci rukama nechtěli. Bylo to od nich krátkozraké a hloupě prosazení svého.
Nikde jsem svého šéfa nezesměšňovala. Mě jen teď došlo proč na tom gymnáziu tak trvali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.