| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no.. s cenami "pražskými" jsem se potkala teď a to jsem čuměla..

Tak ty jsi znalec, firma, co má tak 300 účetních položek, pravidelně kontrolované saldo (jako volá, kdo dluží průběžně ) 5 zaměstnanců, měsíční plátce DPH, .. doklady v krabici, plné ručení, tj, že co dodá zpracujeme a všichni píšou nám. Jakože ani neví, že měl kontrolu na mzdy, že přišla výzva ke kontrolnímu hlášení,

dostává zprávu - ke dni.. zaplatit tolik a tolik .. a předávají se archivní doklady.

Tak mi řekli, že jsme drazí, že to konkurent umí za 3000..
Bádala jsem půl roku, jak to konkurent s online přístupem do účetních dat dělá, - uvidíš sama, pokud bys tuhle legrácku platila, to nejen, že bys nevydělala, to bys utopila v nákladech..

No, možná, kdybys měla podobných klientů za 3000 haldu.. ale vůbec nechápu, jak bys tam ta data dostala.

Jinak - 25 let.. a nezdražuji. Přijde mi, že spíše zlevňuji vzhledem k výsledkům firem, což určitě není dobře. Na straně druhé jsem se s cenami nemazala od počátku, tudíž mnozí klienti vědí, že pod něco nepůjdeme a že jim nic nebrání dojít si jinam...

ale fakt je, že servis, který děláme, je opravdu dost úpěnlivý, jakože bušíme, že "zaplatit zálohu na dani" - "Nepíšete, viděl jste zprávu?".. atd.


No a na superšpeky najímáme právníky a kolegy daňové a ti chtějí třeba 3000 za hodinu, ale to jsou superborci.


no a existují prý i účetní firmy, co účtují za rok 2000 za krabici dokladů. Nechci dělat zlé drby, ale prý tam sedí někdo, kdo zadává nebo nezadává doklady.. prostě jsou pojištění a ono na ně nedojde... a kdyby došlo, ten výdělek to pokryje.. to je fakt drb, co jsem zaslechla,

sama si to neumím představit, mně volají i kvůli konině v DPH nebo souhrnném hlášení. Na kontrolní mi přijde výzva rovnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.