| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, nejsem zodpovědná za cizí projekce své osoby do cizích lidí ;)

Nemám potřebu vypočítávat, co dovedu a co ne, pro posouzení, jestli je to dost, dost ne, nedost... :) Vím, kdo jsem a co umím. A tak, jako to většina lidí ví, i já vím, jak si stojím vůči okolí. Nemám "nadprůměrné znalosti ve strašně moc oborech", mám nadprůměrné znalosti a dovednosti ve větším počtu oborů, než je populačně obvyklé.

A jistě bych o sobě nepoužila výraz, že jsem TAK dobrá ;) Protože nadání samo o sobě - prostě je. To, co ho dělá dobrým, je způsob jeho použití. V mých očích se teprv potom stává TAK dobrým ;), když je použito v něčí prospěch. Proto to beru jako zároveň dar a zároveň určitý závazek a dluh a snažím se, když cítím, že se mi dostalo v některých směrech víc, to nějak dělit i pro jiné. Tím neříkám, že mě netěší třeba výdělek pro vlastní prospěch, mám moc ráda drahé kabelky ~:-D Ale snažím se nechávat si jen rozumný díl a zbytek "poslat dál". A ano, ráda bych jednou byla tak dobrá, abych tím dokázala nemrhat a zároveň dokázala vybalancovat co nejlíp to, co z toho využiju pro sebe a co pro druhé :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.