| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemáš náhodou "podmínky" spíš ty ? Aby babička hlídala za tebou stanovených podmínek. A když má náhodou nějaké své, tak je to děsná babička. Babička si možná nastěhováním do stejné obce trochu naběhla. Protože se nyní očekává, že bude kdykoli a na jakkoli dlouhou dobu k dispozici. V inkriminovaném případě si jen nějak vyvodila, že na oblíbené Prostřeno už bude v klídku doma. A když to nevypadalo, tak si to s tebou řešila.~8~ Tebe z toho málem kleplo. Mne z tchýní, matek a babiček málem kleplo milionkrát. Měly prostě jen trochu jiná hlediska a očekávání než jsem měla já. Když Bůh dá a jednou budeš tchýně nebo babička poznáš to sama zase z druhé strany. Tak teď si užívej, že máš v dosahu hlídací babičku, ze které tě občas málem klepne a nech jí žít. Po jejím. Babička má totiž navrch. Ona nic nechce, chceš něco ty. Když jsem byla mladá, tak jsem taky byla takto náročná vůči hlídacím babičkám. Neoprávněně.
Sniž nároky, zlepši komunikaci. Nech babičku babičkovat po jejím. Pracuj na samostatnosti holek, ať se co nejvíc hlídají samy. Hlavně chvilku odpo.


"Celá" obec si nyní myslí jak jsem vysmátá matka s babičkou za zadkem" - to mi přijde také zajímavé. Myslím si, že "celé" obci je úplně jedno jaká jsi matka a kde je babička.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.