| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já osobně co vidím tak koupelna a WC je základ mít předělané bezbariérově okolo 60let.

A pokud je člověk v bytě stejně toho s tím moc neudělá. Dveře musí zůstat kde jsou a jak jsou. My ty zdi máme nosný. a ty venkovní třeba zase ne~:(

naši si zrekonstruovali byt před 3-4lety. A ten jejich sprcháč, kde se přejde opravdu rovně je k nezaplacení, žádná vanička NIC. Sedátko, dvě sprchy. Jediný problém,aby nezapomněli na co je která páčka~t~ já tam s tím docela bojuju.
Kuchyń předělali též.

řidičák jako nutnost- to tak v mládí. mamka momentálně kvůli zlomeninám porůznu po těle neří už skoro rok a ještě dlouho nebude, pochybuju, že někdy znova začne a to řídí od 16let.

jinak Tě ubezpečuju, že i když budeš vážit 60-70kg. Tak máš problém zvednout stejně těžkou osobu)i lehčí), pokud sebou sekne.

Vím, že když mi omdléval syn (před pubertou-hormony, měl 40kg) a měla jsem s tím fakt problém.

Stejně se nezvládněš připravit na všechno co může nastat.

Užívat si života a radostí dokud to jde! To je rada odemně.
A opravdu se neuhnat, stejně to ten dotyčný neocení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.