| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řev rádia v autě (stejně jako TV v obýváku) mě ničí, takže bych určitě slušně požádala alespoň o ztlumení zvuku (nějak si nedovedu představit, že by někdo z lidí, co znám, nevyhověl a s "někým cizím" jsem už nejela ani nepamatuju). Hudební vkus bych nekritizovala, to dělám jenom manželovi, na toho si dovolím. Resp. nevadí mi jeho vkus, ale hudba z jeho oblíbené stanice Rádio 1 mě obvykle nejpozději po 3 skladbách začne uvádět do deprese, opravdu ji psychicky špatně snáším (přitom co znám "depresivní" lidi, tak těm se to obvykle líbí, že prý je to naopak "utěšuje"), takže žádám o změnu stanice v zájmu zachování mého duševního zdraví. Landu ani Kabáty nijak zvlášť taky nemusím, ale za přiměřené hlasitosti se to dá a alespoň to neuspává. Obvykle prosazuji puštění Radiožurnálu s odůvodněním, že tam jsou informace o dopravě. Ale jak jsem psala, u jiných lidí bych do volby hudby nekecala (ale jak dlouho bych udržela tuto zásadu za znění hudby z Rádia 1 by mohl být zajímavý experiment ~;))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.