| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vlastně ano. Je otázka jestli to sem má člověk vůbec napsat~t~.

Před lety, jsem udělala nějakou práci, kterou umím, pro kamarády, oni mi dali peníze. V rámci stokorun. Později, když se z toho vyklubala pravidelná spolupráce jsme udělali smlouvu. Mám z toho legální přivýdělek do dneška.
Kupuji vajíčka od sousedů.
Nebo jsem za kamarádku roznesla letáky, když jela na dovolenou.
Dítě občas pohlídalo děti. (jinak všechny pravidelné brigády vždycky legální)

To jsou všechno věci, které si myslím, že nemá cenu nějak legalizovat a protahovat úředním šimlem.

Nebo, když se dcera vdávala, taky dala peníze kámošům, které si zjednala na úklid, obsluhu a rozvážení hostů.
Jeden známý platí svým synovcům za sekání a zalévání zahrady. Sám nestíhá a přece nebude dávat čtrnáctiletým klukům čokoládu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.