| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

„S tím souhlasím za předpokladu, že ten partner mého rodiče nebo dítěte nemá na mě žádný vliv, čili že s ním nežiju, nejsem nucena se s ním nějak zvlášť často vídat, vycházet s ním apod.“

Konzervo,
My se tu bavíme o hypotetické situaci, kdy partner toho rodiče je slušný nepatologický člověk, který není ani patologický ani tak, že vyžaduje od dítěte samé jedničky nebo ho nechce „od základů měnit“, a s rodičem mají hezký a láskyplný vztah.
Já ti nevím, sice jsem v dětství a dospívání s matkou nijak extra nevycházela, ale kdyby měla doma chlapa, co ji má rád a ona jeho a co se nechová jako idiot (viz výše), proč by mi mělo vadit, že je moje máma SPOKOJENÁ? Pro mě jako pro dítě to v případě výše popisovanýho vztahu neznamená nic než to, že je v bytě/domě, kde bydlím, nějaký další člověk, se kterým můžu a nemusím prohodit za den pár slov a kterej občas obsadí záchod, zrovna když tam chci jít já.
Mám jak vlastní zkušenost z dětství, tak v roli rodiče – syn žije ve společné domácnosti s otčímem od dvanácti let. Takže nejsem až tak úplný teoretik. A ať nad tím přemýšlím jak chci, nevidím fakt vůbec nic, co by mělo normálnímu, druhým rodičem nenaočkovanému dítěti VADIT na tom, že má jeho matka/otec normální hezkej vztah a čím by se ho to mělo negativně dotýkat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.