| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky, žena ženě vlkem:-) U nás se zjevně jde cestou nejmenšího odporu. Jen pro vysvětlení: Domluvili jsme se, že od loňského září zkusím plný úvazek, po té co mi v loni předvedl jak tam na zkrácený stejně budu pořád. Navalil na mě všechno co mohl, mám nařízené ještě tři další časově dost náročné funkce, prý "dočasně". Dnes mi chtěl přidat ještě další přesčasy, že na to má právo (a to má a je to snazší, než hledat další pracovní sílu). Odmítla jsem to přijmout dobrovolně a znovu jsem mu zopakovala, že na příští školní rok budu žádat zkrácený úvazek a úpravu pracovní doby na tři dny v týdnu. Byl naštvaný, prý nemá nikoho "dost kvalitního", kdo by mohl část práce převzít za mě. Já svou práci mám moc ráda a vím, že jsem v ní dobrá, ale už nemůžu, dotáhla jsem to na solidní spánkovou poruchu, když se mám večer učit s vlastními dětmi, dělá se mi špatně, hlava mě bolí už soustavně a chci pomáhat mámě s babičkou, aby v tom nebyla uvázaná sama a pořád. Manžel funguje jak má, ale já ne:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.