| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no mně trochu přijde, že ego si tu masíruješ dost ty.

Víš, mnoho lidí to nemá jako ty nebo já. Jsem taky dost materialistická, prostě jsem nikdy nic hezkého nemívala, přijde mi důležité být finančně v poklidu a ne, nebyla jsem vždycky a přijde mi prima neřešit, zda koupím dětem boty, neřešit cenu chleba nebo masa (bez výstřelků) a také jsem měla štěstí a na leccos smůlu, to je fuk.

Nevím jak ty, nekupuji zásoby kabelek atd. a snažím se nevyhazovat za koniny, ale ty jsi na ty penízky vyloženě upnutá pomalu až do mrtě.

Ta měřítka finanční zajištěnosti mohou být různá a ne každý potřebuje vlastní dům, bazén, zahradu a já nevím, co všechno, a pomalu se kvůli tomu udřít, aby v 50-ti a více měl děti z domu říkat si, že je - uufff - už v klidu.

Někdo chce být se svými dětmi, užívat si ten společný čas, dřív, než vyrostou, sportovat, věnovat se koníčkům, prostě taky tak nějak normálně žít, nejen odejít brzo ráno, stihnout rychlou večeři a jít spát. A o víkendech dohánět domácí resty a největší level domácí zábavy vzít děti do obchodního centra, protože se musí i nakoupit..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.