| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Postel je jen rám. Nejdůležitější je matrace. Každému vyhovuje něco jiného. Nejlepší by bylo navštívit s mamkou studio, kde si může vyzkoušet na poležení několik typů. Ze zkušenosti ti můžu hned říct, vynechte velké obchody jako Ikea, Sconto, Jysk a pod. Tváří se že mají velký výběr matrací, ale opak je pravdou.
Já jsem si našla eshop s prodejnou. Na webu jsem vybrala 6 typů matrace, které jsem si v prodejně vyzkoušela. Nakonec jsem koupila úplně jiné ~t~
Sedněte si a zjisti, jestli má představu spíš pružinové nebo pěnové. Projděte si nějaké obrázky sendvičových.
Další věc je rošt. Promyslete dopředu jaký by mamce vyhovoval. Polohovací je nesmysl, pokud koupíte matraci vyšší než 10 cm, protože se neohne.
Rám s ní taky promysli. Jak vysoká by měla být postel. Jestli chce mohutnější, nebo jen obyč. Úložný prostor nebo ne? Je možné nechat vyrobit i u truhláře a nevyjde to nijak draho, pokud nechcete dubovou postel ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.