| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme ten druhý extrém, takže je velmi těžké přemýšlet opačně. Dovezli jsme autem člena rodiny s problémem na pohotovost, kde strávil 4 hodiny v bolestech na zemi, protože jinou polohu nezvládal, teprve pak ho hospitalizovali a říkali jsme si, že kdybychom objednali záchranku, byl by první na řadě, ale přišlo nám to zbytečné, když ho můžeme odvézt autem.
Pak jsem si extrémně krvácivě rozřízla ruku, omdlévala jsem a vždycky když jsem se probrala, tak jsem přemýšlela, jak se dostanu na zašití, když z té ruky pořád tak teče a já omdlívám. Jela jsem taxíkem, protože mě verze „záchranka“ nenapadla.
Banalita – vymknutý kotník, jak má dotyčný poznat, že je to vymknutý kotník? Opět v naší poctivé rodině dotyčný nechtěl jít s vymknutým kotníkem otravovat na pohotovost … nakonec byly polámané snad všechny kosti v nártu, ale kdo to měl poznat, když ta noha byla nateklá nejvíc v kotníku.
Navíc v Motole už jsme měli i hlášku přes den „teď sem nejezděte, my bychom Vás nestihli vzít, přijeďte až na pohotovost“ – opět bez sanitky.
Jak má pacient rozlišit, zda je to vážné a nebo ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.