| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se spoluúčastí souhlasím v případě, že si člověk zavolá rychlou sám a není to opodstatněné. V naší sportovní komunitě to je docela téma, jestli jezdit nebo nejezdit s úrazy z cvičení, byť jsou drobnější... al musíme krýt i sebe jako trenéry a nic nepodcenit.
Jinak jedinkrát jsem byla na záchranku a nevolala jí. Spadla jsem na trampolíně z nějakých dvou metrů na obličej, měla zatuhlý krk, nemohla se pořádně pohnout. Došla jsem ty tři zastávky tramvají do nemocnice, sestra na příjmu mě odpálkovala, že mají moc lidí a pokud jsem došla po svých, tak můžu počkat na obvoďáka.
No, obvoďák měl volno za tři měsíce, poslal na rezonanci, další tři měsíce čekání na rezonanci, pak jen závěr "whiplash 4. stupně, prasklé a posunuté 4 krční obratle, ale už je moc pozdě na to s tím něco dělat".
Od té doby tu rychlou volám při jakékoli bolesti hlavy a těla, končetiny hodnotím dle situace... radši volat zbytečně, než další následky. Stačí mi, že necítím ruce a jsem trvale pod Tramadolem, nemusím mít ještě něco dalšího.
A dokud nebude běžná neakutní péče dostupná včas, budu rychlou volat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.