| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobře, Sedmi, já ti to neberu, také mám Johna ráda a také si klepu na hlavu, když ho někdo označuje za tyrana žen, ale jde o to, že ne každý, kdo umí zpívat nebo i skládat písně, má od PB dar tomu dát to okolo (a třeba se svlíct do naha)

Neberu fňuky "kde já mohla být, kdybych byla neztloustla", sama jsem těžký průměr, takže bych mohla asi taky popsat 5 stránek, jak naši měli naši nízké zájmy (mamka zavařovala, táta hrál okresní přebor), takže jsem se nemohla včas rozvinout. Jak jsme bydleli na vsi, takže zatímco někdo chodil do muzea a na komorní kvarteto, pro mě byly kulturní událostí místní Šibřinky, jak jsem se vdala na gymplu za chudého rebela-asociála, blablabla.

Prd, nic z toho nezapřičinilo fakt, že nejsem jako Helenka Vondráčková nebo nevedu akademii věd.
A ani toho nelituji~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.