| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, já to otylce věřím.
Pořád je hodně šéfů, kterým záleží na tom, abys byla v práci a je jedno, jestli máš hotovo, že už nemáš co dělat, hlavně že tam jsi.

Měla jsem takového šéfa, když jsem začínala, všichni pracovali 4 dny v týdnu, bylo to tak v provozu nastavené, ale já musela do minuty dodržovat 5 denní pracovní úvazek. O tom, že bych tam taky ten jeden den nechodila nechtěl ani slyšet a byl ochoten na to přistoupit jen pokud by mi sebral 1/5 už tak malé mzdy. Věděl, že tam nemám co dělat, že se poflakuju na netu, ale to mu nevadilo. "Tajně" mě chodil kontrolovat, projížděl kolem, ke konci pracovní doby mi volal pod různými záminkami, aby zjistil, jestli tam opravdu ještě jsem...

Ten současný mě sice moc nehlídá, ale na snížení úvazku přistoupit nechce, jen za cenu přímoúměrného snížení platu. Mimochodem, mám stále stejný plat od doby co tu jsem, tj. 5 let... Je mu jedno, jestli si dopisuju na rodině nebo co tu dělám, ale jsem mu tady k dispozici... O to jde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.