| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ještě dodatek: když se propouštěli důchodci, tak to byla vcelku legrace. Všichni chápali, že důchodci jsou zabezpečení a že o nic nejde, jen si prostě důchodci nepřivydělají k důchodu. Před propouštěním jsme ještě udělali inventuru dovolených a všichni, co neměli vybranou dovolenou, dostali příkaz si dovolení vybrat. A my jsme přišli na to, že tam máme třeba 80-leté důchodkyně, které za poslední 4 roky neměly ani den dovolené! Ony se doma nudily a ve fabrice byly mezi lidma. Když nepomohly ani vybrané dovolené, přikročilo se k propouštění. Nejprve důchodci, pak lidi v produktivním věku. Tam už to legrace nebyla, protože ti lidi přišli práci a tím i o možnost obživy. Při dojíždění z vesnic o to horší, že museli shánět práci tak, aby so do/z ní vůbec dostali. Kdyby se tenkrát ta fabrika na rok zavřela, nic by se nestalo, protože sklady praskaly ve švech, tam bylo vyrobeného zboží na víc než rok prodeje. Následně to taky zlámalo krk řediteli, protože vedení plánovalo rozšiřování výroby a dělalo dalekosáhlé plány do budoucna, zatímco fabrika postupně jela do jetele. Mně se propouštění vyhnulo, já ho naštěstí dělat nemusela, můj nástupce to dostal natvrdo (ale já ho varovala předem, že to odskáče).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.