| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem spíš v kategorii empatická, přecitlivělá (a OK i naivní). Takže nechápu, jak se někdo může zachovat tvrdě, když někdo potřebuje cit.
Ale sama sebe jsem překvapila svou necitlivostí vůči jedné starší člence rodiny. Když mi umřel děda, moc těžko jsem to zvládala. Nesměla jsem před ní brečet. Pořád mi vyprávěla, jak nebrečela ani když jí umřel milovaný táta. Když mi umřela při běžné operaci kamarádka (v té době měla roční dítě), se kterou jsem se ještě týden před tím smála (a ano, nezvládala jsem to, trhalo mi to srdce), tak mi jen řekla, že si život užila, tak co řeším.
No a když té naší "člence" umřela osmdesátiletá kamarádka a ona se najednou začala tvářit smutně, tak jsem necítila vůbec nic. Nebylo mi jí líto, nebyla jsem schopná projevit nějakou účast. Se svou přecitlivělostí jsem byla zhrozená ze sebe, jak se můžu takto chovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.