| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do doby než synovi bylo 14 (8.-9.třída) a dceři 11 let. Tak jsem je cepovala, napomínala, kontrolovala, nadávala za zbytečné pětky.
Pak jsem skončila v nemocnici a něco mi seplo v hlavě...že kdybych se tentokrát z té nemocnice už nevrátila, tak si mě zapamatují jako s prominutím "krávu, co jim pořád jenom nadávala za učení".
Tak jsem si je posadila a řekla, že se budu nadále zajímat o jejich známky, ale pokud nebudou propadat, tak jsem spokojená.
Dobré výsledky ve škole neznamenají životní štěstí.
A když to tak vezmu, tak mně nejde o to, aby byly moje děti doktoři, ale aby byly šťastné.~;(( A to štěstí začíná ve spokojené rodině.

Zní to moc romanticky. Jsme úplně normální rodina, kde se už teď neřeší aktovky, pouzdra, domácí úkoly, apod. Syn to víc fláká, dcera si dává na známkách záležet asi víc - oba pro svůj vlastní dobrý pocit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.