| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Půlko,
vidíš, ty přiznáváš údajně průměrné výsledky"

Já je neměla průměrné úplně všude. Byly věci, co mě zajímaly. Třeba matika mi šla, fyzika mi šla, zajímalo mě to, měla jsem dobré známky, chodila na olympiády, sem tam nějakou vyhrála a tak. A pak byly věci, co mě nezajímaly. Třeba většina základoškolské češtiny (krásné písmo v písankách a teorie gramatiky) a kompletně celá němčina nebo později latina. Tam jsem neviděla smysl opravovat si trojky na dvojky jenom proto, že se to tak má.

Vlastně v učení se kvůli známkám nevidím smysl dodnes, pokud zrovna nejde o dobré vysvědčení na příjimačky. Musím ale přiznat, že je celkem pohodlné, že naše děti jsou školně konformní a snaží se o co nejlepší známky, ale stejně to nechápu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.