| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja jsem byla pred dvemi lety u kamaradky, ktera prisla z porodnice s druhym ditetem a manzel ji rekl, ze uz rok ma milenku a zitra se k ni stehuje, trvalo to nekolik mesicu nez se z toho dostala, a byl to doslova masakr, byla jsem s ni ve dne v noci ne uplne samozrejme, ale steine jsem nezabranila, aby nedelala nektere kraviny, viz zoufale zeny delaji zoufale veci, ale to nase kamaradstvi se rozpadlo, bylo to tak intenzivni, ze se proste nemuzeme vidat, ona ma ted noveho pritele, vse naprosto v poradku a krasnou dvouletou holcicku, k manzelovi by se uz nevratila, ani za zlaty prase, on se s pritelkyni rozesel a mozna by ji i chtel zpet, doufam, ze jsem tenkrat zafungovala dobre

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.