| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"moje dítě je ochotno se živit za své, žije ve městě a finance na to má, uvědom si, že vlastní nemovitost a také má sirotčí důchod. V praxi tedy mlsá z apanáže od příbuzenstva, co si ji oblibuje..."
Tak to jsem asi žila v jiném vesmíru. Přestože jsem byla úplný sirotek a nikoli polosirotek, tak jsem se o sebe starala sama a ještě jsem pomáhala doma v rodině, když to bylo potřebné pro její chod. hanba by se mnou musela třískat, kdybych si vymýšlela, že budu jíst toto a ne tamto. Taky jsem nemusela tolik masa jako kluci (byly jsme 4 děti, z toho 3 kluci), tak jsem si třeba naložila jen brambory a zelí a bylo. Kdybych si vymýšlela, že se stanu veganem, holt bych se musela o vhodné jídlo postarat sama, teta by mi služku rozhodně nedělala a ani bych to po ní nemohla chtít. Ale když tě to baví. Hlavně nezapomeň dcerunce utírat pusinku a zadeček po každém jídle, to by možná taky ocenila :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.