| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uzená makrela je super, pěkně tučňoučká a voňavoučká, chutnaji mi tam ta různá masa a hnědé zbytky vnitřností. Navrch vždycky rozeberu páteř a postupně si vykousnu meziobratlové chrupavky. Hlavu si pořádně prohlídnu a pak jí dám psovi, kůži kočce. Pomějeme se všichni.
Výborný je i uzený sleď, ale má bohužel strašně moc kostí a špatně se jí. A navíc ho už kuchaji, dříve tam nechávali vynikající mlíčí nebo jikry, to bylo na celém sleďovi to nejlepší.
Já mám ráda všechno maso i vnitřnosti. A taky mám ráda všechnu zeleninu. Nejlepší jídlo je maso a zelenina. Jakékoli a jakákoli.
A brambory miluju také v jakékoli podobě. Když je k tomu hóódně másla a tučná kyška = mana nebeská. Ale hodně záleží na odrůdě brambor - mám své oblíbené, třeba na Belanu nedám dopustit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.