| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo, já bych se dnes po různých zkušenostech, co jsem získala, zeptala:

Dělám TO ráda?
A kvůli komu TO dělám?
Jaké pocity z toho mám?

A hodně dobře bych se zamyslela a popravdě si odpověděla.
A pak bych buď návštěvy omezila, nebo bych tam jezdila s úplně jiným pocitem a bez pocitu křivdy, že to ostatní mají jinak.

On totiž dost často člověk sklidí, co zasel...a je hezké očekávat, že se ke mně někdo, kdo mi byla v životě tak nějak volný, bude za mé nemohoucnosti chovat jinak, než jsem se k němu kdy choval já, ale ono to tak prostě často není.
Pokud bych to dělala fakt z lásky, pak je to super a vím, proč to dělám a nevadí mi, že jiní to mají jinak.
Ale pokud to dělám proto, že to považuju za správné (a ještě když vidím, že to ti ostatní nedělají), bude mě to vyčerpávat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.