| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Ráchel, já jsem včera odpovídala jakémusi nicku, který se domníval, že mé štěstí plyne z toho, jak jsou ze mě všichni (matka hlavně) poprdění. Psala jsem mimojiné o svém takzvaně nepodnětném dětství a mladém manželství, v němž se mohly udát nefilmové věci a mutter o tom měla tucha. Nenapsala jsem do žádné diskuse, že když se lidi mlátí, je to to ok, já nebiju ani děti (na rozdíl od mnohých zdejších chytráčků)
Dneska to na mě vytáhla napřed Kudla (jak jinak) a pak Okolík (ta zřejmě nestíhala).

Ale nejsem žádný blázen, abych žila s tyranem, nežila jsem.

Znám ho a vím jaký je.

Blesk byl přidán na dumavý předpoklad, že co neoblíbený stařec(co si nezaslouží péči), to násilník, vznikla úvaha, kolik jich tak asi kdo zná. Já ŽÁDNÉHO, z Blesku ovšem ční obraz světa takový, že co chalupa to 2-3, obecně je mediální obraz katasrofický. Zbytečně.

Pokud si některé nicky myslí, že mě konečně nasraly, tak se mýlí.~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.