| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Říkáš, že k tobě maminka neodejde a je to asi pravda. Ale co takhle ji "vysvobodit" alespoň na čas a dát jí příležitost k nějakému nadhledu a tomu, že zjistí, že dny lze žít i jinak ( a nebo že jí jejich život vlastně vyhovuje, i to se může stát), nebo si alespoň psychicky odpočine. Nemůžeš to navlíct tak, že TY potřebuješ pomoct a to tak, aby byla maminka nějakou dobu u tebe - týden, dva, měsíc..? Říkáš, že tě v čemkoli zastoupí..Takže nepotřebuješ co já vím, neznám tě a pálím od pasu, jet do lázní, absolvovat nějaký kurz mimo dům, napsat knihu a věnovat tomu každou chvilku po práci...Já jsem takhle k nám kdysi vytáhla manželovu maminku s tím, že potřebuju pomoct s tříměsíčním miminem - samozřejmě, že udělala spoustu práce, ale bylo to třetí dítě a já si vážně raději věci organizuju podle svého. Bylo to náročné, ale po třech měsících, kdy byla u nás už pak byla schopná - a dodnes je - fungovat sama a hloupé myšlenky ji přešly. A otec by třeba zas taky na chvíli prozřel - změnit se nezmění, ale může si uvědomit, že by taky mohl zůstat se svými řečmi sám. Bude naštvanej na tebe, že nemá svůj servis, ale to snad uneseš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.