| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sovice, vidíš, a já to cítím naprosto opačně. Chodím si tu už poměrně dlouho číst, konečně jsem se odhodlala občas i něco napsat, takže můžu říct, že Kudliny názory mi většinou konvenují, asi že jsem sama spíš ten Mirek Dušín než Štětináč, i když s některými (třeba na eutanázii) také nesouhlasím. Ale ona píše vždy velmi slušně a korektně, na rozdíl od libíka, který je pro mě jak neřízená střela. Libík občas píše tak, že jí vůbec nerozumím (to může být ale i tím, že jsem hloupá), tvrdí věci, které nikdo neřekl a tvrdě se proti nim vymezuje. Neváhá používat podpásovky a vulgární nadávky. Nikdo se jí nesmí ani stébélkem dotknout, hned vystartuje. Běda, jak má pocit, že někdo dostatečně nectí její náboženské přesvědčení, že se někdo dotkl jejího dítěte nebo vdovství. To je hned oheň na střeše.
Já jsem kolikrát rodinu musela zavřít kvůli vyjádřením libíka, ale právě kvůli (nejenom) Kudle jsem ji zase otevřela a s požitkem četla. Kudla je jedním z nicků, kvůli kterým na rodinu ráda chodím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.