| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nebylo omlouvání, to bylo holé konstatování faktu jako reakce na podivění, že by učitelka mohla dát do testu něco, co sama neví. Mohla. A bylo to tak vždycky, jsou metodiky a příručky, které obsahují testy i s výsledky. Nakopíruje se test, kontroluje se podle výsledků a nepřemýšlí se.

Stalo se mi letos. Když jsem předávala ty třídy, co jsem je měla první dva měsíce, nové kolegyni, bylo to přesně při uzavření jednoho tématu. Takže testy už jim zadávala ona. Protože jsem je do té doby učila já svým stylem, bylo logičtější, aby testy byly také moje. Napsala jsem jí výsledky (a ano, smutná realita, bez nich neuměla na některé otázky odpovědět, ale fakt není její chyba, že tu fyziku dostala ona a ne já). No a ona si nevšimla, že jsou dvě různá oddělení (nepíšu na ně označení, děti pak nemají tendence zjišťovat, kdo má co a zkoušet si radit), i když jsem jí to říkala, byla vybzíkaná, všechno pro ni bylo nové...no prostě se stalo, kontrolovala podle mých výsledků a půlku testů špatně a ani ji to netrklo....teda prý se jí něco nezdálo, ale protože si v tom nevěří, tak to nechala plavat....Jo, říkala jsem jí, ať mi to přinese, že jí to i opravím, ale chtěla to udělat sama (nováčkovské nadšení)....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.