| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Se vší mně dostupnou pokorou dovolím si využít této vzácné příležitosti a přisadím si. Na Kudlu.
Když jsem jen četla, byla mi docela sympatická. Taková přemýšlivá a charakterní osoba. Někdy nudně zdlouhavá, ale budiž. Postupně začalo přibývat invektiv ze strany nebohého Z+2. Proč ? Začala jsem zkoumat toto virtuální prostředí. Jak se Kudla vyrovná s věčnými útoky, z osočování z manipulace a lhaní? Kdy na to Z+2 dojede? Už jsem měla kolikrát prst na klávesnici a chtěla zasáhnout, ale Kudla se s tím popasovala se ctí a statečně. Z+2 byl odejit, neboť pohár adminovi trpělivosti přetekl. Celý proces byl pro mne zajímavý a ponaučný, jak to tu taky může chodit.
Kudla dokáže roztočit diskuze na několik dní, hnidopišským až únavným způsobem, na což jsem jednou upozornila. Prý se nemusím zapojovat. Pravda, řekla jsem si. Kudla je zdejší strážce morálky, naše boží oko. Pravda, ale každý je tu nějaký a řešení je jednoduché. Nereagovat ani nereágovat. Kudla je tu vždy a všude, někdy mi to připadá jako Kudlí server, nikdo nemá tolik času a energie tady neustále ponaučovat a argumentovat. Ale onehdá asi měla dovolenou, týden tu nebyla a nastalo podivné až tísnivé mrtvo. Já osobně dávám za pravdu Zetkovi, Kudla je mistrná manipulátorka, až mě z toho někdy mrazí, neboť se ohání dobrem, čestností, ryzím charakterem, vírou v lidstvo, tu pochválí, tu napomene, tu pokárá, tu nabídne cukříček... Ale Kudla sem patří jako my všechny a všichni. Je jaká je a kdyby tu nebyla, určitě by tu chyběla.
Já se tu taky moc neodhaluji, ráda bych zůstala v anonymitě a vše, co se zde prozradí, může býti kýmkoli použito proti nám, že. Ale hodnější bychom tu na sebe být mohly. Já se do diskuzí moc nezapojuji, nemám na to čas, chuť a argumentační schopnosti, navíc mě diskutující diskuze moc nebaví. Baví mě spíš názory, zkušenosti a zážitky. To tu mám ráda a to mě tu baví. Tak mě, prosím, bavte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.