| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, lepim nahodne na jeden z Tvych prispevku

mne to tak strasne neprijde koukat na Internet, nekdo misto internetu hlta serialy v televizi, nekdo lusti krizovky, nekdo cte knihy ve velkem (jako ja drive), nekdo palickuje, nekdo jezdi do Prahy do divadla dvakrat za mesic, nekdo sedi se sousedkou a kuchyni-kouri-pije kafe-drbe cele hodiny (jedna moje nova znama), je to konicek jako kazdy jiny....a kdyz to cloveka naplnuje, tak na internetu neni nic spatneho ....jedine to, ze se u toho clovek vetsinou nehybe a pritom pohybu je nam vsem treba

a neni to jen Tva vina (kdyz se vubec bavime o vine)....kdyby Te manzel vzal ob vikend na hory na bezky nebo nekam na vylet, tak bys s nim jela a nesedela bys u netu

ja taky nesedim jen u Rodiny, sleduji ruzne zpravodajske i odborne servery, hodne ctu ruzna hesla na wikipedii, poustim si veci na youtube (americke a anglicke talk shows, zajimave rozhovory, dokumenty o historii)

na Rodine mne bavi nove informace od uzivatelu...o cemkoliv...nebavi mne "ja napsala-tys napsala-ja tim myslela A-tys to pochopila jako B", to je nuda, ktera se ani poradne neda preskocit, jak je to tady propletene

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.