| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám stejně starou dceru a není to o nic lepší. Zrovna včera jsem k ní zase měla menší proslov. Její pokoj je naprostá katastrofa, ale pozor já stále trvám na úklidu, opravdu každou sobotu jí přinutím pokoj uklidit. Nejdříve se tam hodinu plácá sama a pak tam dorazím já, nebo i manžel a prostě jí pomůžeme dát to do kupy. Do příští soboty to vypadá, že se neuklízelo několik měsíců. Nejsou jen rozházené hračky, hadry sbírám průběžně já, ale vše je špinavé, upatlané, podlaha je vždy na vytření, koberečky se musí málem čistit.
Snažím se eliminovat věci typu jídlo v pokoji a některé věci si do pokoje prostě vzít nesmí, ale chodím z práce později a chlap to nehlídá takže běžně v pokoji občas najdu kosti od KFC. Éra slizů mě málem připravila o zdravý rozum i o dceru ~8~
Zlepšení nečekej, mám ještě jeden dáreček ve verzi 10+, ale tam to není tak špatné, ale opravdu bych trvala na uklizení svých věcí, je to buzerace.
A pro tebe opravdu ti hooodně pomůže přijmout fakt, že děti v tomto věku dobrovolně nic neuklidí. Takže dohled a důslednost, jakkoli vím, že je to těžké.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.