| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel.. také tak.

V původní rodině jsme se sešli u večeře nebo oběda jednou za x týdnů.
Taky jsem se domnívala, že to je chyba v nastavení rodiny.

Jednoznačně je. Ale ne matky :-D. Chtěla jsem to jinak. A postupem času jsem to vzdala - někdo nemá hlad, někdo se musí učit, někdo je na kroužku, někdo je na rande, někdo je v kině, v práci, posilovně.. etc.

my vážně k rodinné KOMPLETNÍ večeři jako takové zasedneme při oslavách a ani tam to často nevyjde pro nepřítomnost jednoho člena nebo více.. jakože nevyjde komplet, zatím rozhodně na Vánoce. Jeden den v roce býváváme zatím opravdu komplet.

Ten stůl v jídelně zruším a barový pult, co máme, nám postačí. To bude místa.

Trochu mne to štve. Měla jsem jiné představy, že posedíme, poklábosíme, mísy jídla ... ono to vážně asi je možné jen tam, kde jsou sladěné ty časové denní plány. Ale líbila se mi ta představa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.