| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

termixi, právě u toho chiropraktika, prostě mu to srovnal včetně té jazylky a toho 1. obratle, pak jsme jen dohlíželi, aby to zůstalo rovně.
Ono i když ty sama položíš prsty na čelistní kloub do důlků a zkusíš, jestli je to osově souměrné v klidu, při otevření atd...pokud je to hodně, poznáš to. Někdy je ten pant jakoby "vyjetý" ven, různě přeskakuje, bolí, brání ve volném otevření.
No a s tím souvisí ta jazylka pod krkem...

Taky sedění u počítače s předsunutou hlavou má vliv.

Jenže sehnat někoho dobrého je potíž. Já se raději něco naučila sama, hodně to cítím pod rukama, ty nerovnováhy, odlišnosti, protože najít někoho, kdo to tělo fakt vnímá v tom celku, je potíž. Doktor chiropraktik (taky tady máme), často srovná, a za měsíc je to to samé, když se neprocvičuje a nechá se to být.
Naučila jsem se srovnat tak nějak i zrotovanou pánev, taky to používám hlavně na sobě a na blízkých kolem, protože to prostě umí málokdo...

Zkusím ti poslat (jestli najdu) chiropraktika, ke kterému bych ráda šla na praktický seminář, škoda, že je tak daleko.
Ukazuje i samonápravu, jenže - to je fakt pro lidi, co mají v sobě takovou tu jemnost, vnímavost a trochu odvahu zkusit sami :-)

Tak našla.
Určitě to není pro každého, ale prostě - naše rodina odjakživa měla nějaké zdravotní potíže, které se tak nějak nedaly řešit normálně u lékaře. Mně to neuspokojovalo, že by se určité věci měly jen horšit, a tak jsem hledala jiné postupy. Něco zabralo, někdy ne.
Než bych si nechala rozřezat "tenisový" loket, radši zkusím jinak. Většinou to v 90% pomůže.

Nedávám sem nic, o čem bych si myslela, že je to 100% cesta k vyléčení, ale je to prostě zadara a hlavně neinvazivní, tak nějak přirozené. :-)
Škoda jen, že těch lidí, co to umí, je tak málo.

Jinak teda samozřejmě vůbec není jisté, že konkrétně u tvého synka je problém v tomto :)

https://www.youtube.com/watch?v=Zjfs3DyrsEs


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.