| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Občas jsem dítku nebo teď vnoučatům dopřála nějaký ten adrenalin. Zvláště kluci ho asi k životu potřebují. Ale vždycky s přehledem, aby se to zvládlo a aby se ty děti nepobily, nezranily. I nějaké to drobné zranění je potřeba, aby věděli, že když se řekne "nešmatej na to", tak je asi důvod, proč se na to nešmatá. Na dřeň jsem teda nejela nikdy. Já jsem i v Mirákulu nechtěla pustit vnuka na dětskou lanovku, stála jsem na konci, kdyby padal. Bohužel jsem podcenila trajektorii, on skutečně spadnul. Já myslela, že poletí rovně, ale trajektorie ho vynesla tak, že letěl obloukem a prosvištěl mi kolem hlavy, ani jsem nestačila zvednout ruce. Stačila jsem jen zařvat, ať se pořádně drží, ale než stačil zareagovat, tak už letěl vzduchem. Dcera, která ho ještě na té lanovce roztlačovala, mně předtím přesvědčovala, že jsem zbytečně negativistická a že se mu přece nemůže nic stát. Po tom držkopádu si to už rozhodně nemyslela. Měli jsme tehdy obrovskou kliku, že se mu nic nestalo.

Myslím si, že od dospělých to byl v tomto případě vrchol nezodpovědnosti, zvláště pak v okamžiku, kdy už tu trasu někdy šli sami bez dítěte. Asi bych to dítě měla jištěné provazem k dospělému, ale já bych tu trasu ani nešla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.