| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neodpovídám sice zadání (neberu žádné peníze), ale už 7 let jsem v domácnosti. Baví mě to. Mám koníčky, práci doma, na zahradě, rodinu, která potřebuje občas pomoci a jsem to já, kdo přijede, zaveze, vyřídí... Nijak zvláš ráda necestuju. Bojím se létat, ale autem jsme toho sjezdili docela dost. Hlavně, když byla dcera menší.

Jo, umím se někdy i nudit, ale ty chvíle jsou mi docela příjemný. Kupodivu je jich dost málo.

Doma mám všechno hotové a když se někdy něco děje a potřebuju pomoc od manžela či dcery, tak se nikdo nečílí. Domácí práce po nich běžně nepožaduju, takže neprotestují, když někdy není jiné východisko.

Večer máme čas si společně v klidu sednout nebo někam jít. Máme na sebe čas. Jsme spolu 25 let a je stále o čem povídat nebo co podnikat. Dcera si klidu v rodině váží.

I když je to v očích někoho nepochopitelné, tak já bych neměnila. Nepotřebuju od života žádné zázraky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.