| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ToAr, ne, já opravdu nemám odpovědnost za to, jak žije někdo jiný dospělý, mám jedinou odpovědnost - jak žiju JÁ sama. Já sama budu jednou stát před "Božím soudem" :-) a "zpovídat" se ze svých činů, takže tohle nech laskavě na mně. Svoje pohnutky znám.

A jestli TY máš zodpovědnost za celý svět, tak ho zachraňuj...já se toho opravdu zdržím.

Je záhadné, jak se tu lidi účastní paniky před viry (které nechápou v jejich právu na život ~;)) a na druhé straně jsou ochotni pojímat jinou invazi. Jako opravdu tam nebezpečí nevidíte?

Ale víš co, já se zas vzdálím...myslím, že uvažování je nám na hony vzdálené, každá máme jiný názor.
Neshodneme se a já se vůbec nemám potřebu obhajovat, ani sebe, ani ten názor.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.