| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už taky jedu a hlavně se těším ♥
Papriky mám, na zahradě jsem zavápnila poryla, bo naši nějak nejsou v kondici a koupila cibuli, dál už to bude v jejich režii, přes týden pomůžu.
Na chatě nějak nevím. Hlavní je pořádek, mám tam shozene stromy, tak jsem aspoň koupila motorovku, vychytana akce :) Ještě je třeba sundat další čtyři suché stromy, ale nemůžu nikoho sehnat.
A skalka zapadana jehličím, to se zas odrovnám :)
V rádiu začala reklama na velké zahradnictví v Olze (PL), tam vyrazím jako vždy, na kytky a netřesky.
Vodu nemáme, vozím si kanystry, ale snad se konečně tento rok podaří vyřídit napojení na prodloužený řád.
Všechno musí počkat nebo jít pomaličku, vzali nám ztp a pnp, ještě pojistka na auto a ten pohřeb stojí raketu, už to beru z peněz na zuby, ale něco mám schované u mamky a berou mě až v květnu, to se na tu chatu schovám!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.