| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte nějakou opravdu milou vzpomínku na dětství, ke které se občas vracíte?
Něco konkrétního?
Mně bylo 12 a mamince se podařilo na několikátý pokus získat výjezdní doložku do Jugoslávie, pro ni, bratra i mě, to bylo první moře. Nezapomenu dodnes na vůni moře, vůni z restaurací ( kam jsme nechodili) a moře jako takové . Měli jsme peníze jen na ubytování v soukromí a s sebou spousty konzerv, kolínek, tatranek. Ovoce kupovala maminka obden, ale kopeček zmrzliny denně, jeden kopeček pro mne a jeden pro bráchu, vždycky jsme jí nechali líznout, tvrdila, že o to nestojí, dávno vím, že na to nebyly prachy.
Už jen procházka po trhu byl zážitek, domů jsme si koupili jen nějaké koření a dědečkovi jakousi láhev.
1x jsme sededěli v kavárně, maminka si dala kávu a nám koupila colu, to byl zážitek, dívali jsme se na moře a dlouho popíjeli....
O dortech, večeřích v restauracích...jsme si nechali zdát ( až po sametu, ale to je jiná story).
Nejde o to ,,žrádlo,, , ale o ten pocit...
Ta kavárna u moře a to nadšení maminky, že jen to moře vidí, se nikdy nezopakovalo, po x letech jsme s ní jezdili do Bibione, Mallorku, opět do Chorvatska, ale ten TOP pocit se nevrátil ( ne že by to nebyla paráda).

A ještě vzpomínku na první vystoupení ve škole s recitačním kroužkem, bylo mi tak 9, byl to zážitek, který mám v mlze, ale vím, jak jsem byla šťastná....

Samozřejmě toho bylo víc:-).
Kdo by četl elaborát~:-D.
~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.