| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi,
prosím tě neblbni. Ještě toho bude, dočasně se to dá vydržet a i když mi někdy regulérně hrabe, najdu si činnosti. Vypaltí se furt nečučet na net. Dělat si drobné radost, dneska sjem si přesadila orchideje. Se synátory dělala tiramisu.
Mám plno práce, nestíhám neb 16. jsem nastoupila do nové práce a hned na HO. Řeším plno mailů, o nichž si vše musím googlit nebo poptávat po mailu. A do toho mladšího se snažím kopat k zodpovědnosti jakou má jeho bratr, co se učení týče. Zatím selhávám ~t~.
Nicméně i přesto si maluji, co budu dělat, až tento blázinec skončí a snažím se najít i pozitiva. Jako rodina jsme spolu nebyli tak dlouho, jsme hodně rozlítaní a manžel vytížený. Kluci se naučili víc vařit a starat o domácnost (to nikdy neuškodí ~g~). A nechodím furt nakupovat, dost ušetřím poslední dobou.
Ještě začátkem února jsme stihli Vídeň a výstavy, hory (Jeseníky), objednat novou pračku (potentovala se v dobrou dobu, teď nevím, jak bych řešila), kluci stihli ortodoncii, zubaře, já oční. co mě trápí, že manžel má dlouhodobé bolesti a záněty střev, dlouho jsme čekali na vyšetření, až mu opadnou záněty a asi se teď zruší. To mě trápí nejvíc.
Ostatní mě sejří, ale nehroutím se.
Jo a pomáhá si psát a volat se stejně postiženými kamarády nebo kolegy, řehtáme se furt. Doporučuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.