| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedávno se na mě opět podivně podívala prodavačka, když jsem jí řekla, že nechci zákaznickou kartu, pro kterou požadují soukromé údaje. Nechci, aby si mé nákupy evidovala Billa, Teta, DM, Levná lékárna, ani kdokoliv jiný. V mobilu ani na počítači nepovoluji žádosti o lokalizaci místa, kde se nacházím. Chápu, že i tak se ty údaje sledují, ale z principu k nim nedávám nikomu legální povolení. Doteď jsem měla pocit, že jsem divná, ale vzhledem k tomu, jaké pobouření vyvolala inteligentní karanténa, tak je nás zřejmě víc.

Tak jak moc si chráníte soukromí? Jste ho ochotni vyměnit za slevové karty v supermakretech a lékárnách? Využíváte sdílení polohy v aplikacích, GPS a rodinný lokátor? Využíváte Google Cloud pro soukromé materiály? Máte zablokované cookies třetích stran jako Google Analytics, Fabecook Pixel a mnohé další? A myslíte si, že poskytnutí soukromých informací pro potřeby koronavirové karantény je horší než poskytování těchto informací soukromým komerčním subjektům?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.