| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na to jsou většinou lidi pojištěni

Já jsem už 14 dní neuvěřitelně naštvaná, nebojím se korony, bojím se toho, co přinese.
Štvou mě neustálé spoty v televizi - umej si ruce, vem si roušku - jak kdyby jsme byli choromyslní. Stejně si myslím, že rouška nefunguje, ale dala nám chléb a hry. Chléb dodá Penam a hry obstará šítí roušek.
Štvou mě hlášky "vše bude jako dřív, jen budou zavřené hranice"
Nakrklo mě zrušení EET - chápu, že závádět další vlnu je blbost, ale jak pomůže zrušení EET všem? Jak kdyby řekli "tak teď si teda zase můžete nakrást, nikdo vás nebude hlídat"
Prý půjdou dotace do zemědělství, je potřeba být sobětačný - v překladu, půjde to velkým firmám, malé nás nespasí, takže vydělá opět Agrofert.
A štve mě dalších milion věcí.
A mrzí mě babička, která už propadá depresy z návratu komunismu a nevíme, jak ji to rozmluvit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.