| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám pocit, že bych měla momentálně z něčeho speciální strach.

Z nemoci mám určité obavy, ale spíš z jejích možných dopadů na rizikovější lidi než jsem já, jak všeobecně o zranitelné lidi v populaci, tak nejvíc samozřejmě o zranitelné lidi ve své blízkosti. Měla jsem o ně i přímý strach, na začátku, kdy by bývali byli vystaveni značně rizikovým situacím, tak to jsem se snažila jednat a tyhle situace jsme se společně s mužem snažili nějak odvrátit, a myslím, že v mezích našich sil a možností jsme to zvládli dobře, což mě toho strachu dost zbavilo.

Mám určité obavy i z toho, že opatření, která teď považuju za správná a přála bych si, aby nebyla uvolňovaná předčasně (viz ty hotely), budou ve chvíli, kdy jejich uvolnění a postupné zrušení bude opravdu namístě, uvolňovaná zdráhavě a nejsem si jista, jestli z toho nebudou zůstávat nějaké politické důsledky.

ekonomické a sociální dopady na společnost očekávám, ale neumím si je zatím úplně představit, budu si k tomu muset něco přečíst a popovídat si o tom s někým, kdo tomu rozumí víc než já. Ale nenazvala bych to strachem.

Na mě osobně to má dopad finanční, i když trochu nepřímo - dala jsem v zimě výpověď, takže jsem teď zaměstnaná jen na maličký úvazek a tři práce, které jsem k tomu měla předběžně zajištěné jako zdroj příjmů od podzimu, jsou teď jaksi okolnostmi zmrazeny a netuším, jak to s tím bude. V rámci svého malého úvazku ale pracuju doma a shodou náhod je tohle teď jedno ze tří období během roku, kdy za ten malý úvazek mám odvádět blokovou práci, takže pracuju z domova a je to dost náročný ~:-D Ale za 2 týdny bude zas klid:)

Nemám pocit, že by se o mě pokoušelo nějaké zbláznění se ze situace :) Snažím se zautomatizovat si úkony, které situace vyžaduje, abych snížila ohrožení pro své křehčí blízké (roušky, systém oddělení oblečení a předmětů, se kterými manžel prochází v nemocnici...apod.) - když to mám zautomatizované, tak mě to už pak moc nesere :)
A jinak prostě - žiju :-) Jako vždycky, prostě normálně :) Mám ráda život a to i ve chvíli, kdy je trochu změněný :-) Soustředím se na to, co je pro mě důležité, což jsem já sama, moje smečka, všechno živé, za co nějakým způsobem odpovídám, tj. hlavně momentálně zahrada, a v rámci přebytků své kreativity a činorodosti se snažím dopřávat maximum jejích výsledků dalším lidem, ať už přátelům, sousedům...nebo třeba nějak všeobecně do nějakých projektů apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.