| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi žiješ v cizině ?

U nás na malém městě všechny druhy potravin normálně jsou, ve všech supermarketech. I v těch dnech kdy na čas byla ta panika, tak nejvýš se stalo že nebyly např. těstoviny mnoha značek, ale ty levnější už měly z velké části poloprázdné regály. Ale to stává i jindy když je něco slevněný.
Přechodně snad jen trochu ta mouka, jako stále byla, ale regály byly už dost poloprázdné, což se jindy nestává.
A druhý den už byly regály zas plné těstovin a rýže. Plus další bedny v uličkách. Zatím jsem se nesetkala, že bych něco co potřebuji nekoupila.

Jedinou výjimkou jsou snad jen desinfekce, desin.mýdla a gely. Ty u nás i docela dlouho ještě byly, ale teď už nejsou.

Fronty taky žádné nikde nejsou. Spíš vlastně naopak, jak jindy bývalo v některý časy narváno, teď je všude lidí pomálu a klid. A nikdo na mně blbě nekouká ani kvůli sýru či čemu jinýmu, navíc teda mají všichni roušky a drží si odstup.
Jedinou frontu jsem zaznamenala nedávno na poště, jelikož je uvnitř malá, tak pouští lidi v rozestupu, nebo spíš lidi se tak řadili sami a dobrovolně, a bylo to celkem plynulé.

Vězně nikdo nepropouští, aspoň jsem nic podobného nezaznamenala. Situace s bezdomovci - to mi přijde logické že se to řeší aby i tady se zabránilo šíření. Ale to je spíš problém velkých měst, u nás ve městě jich moc není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.