| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pár dní jim trvalo, než se vzpamatovali, ale teď jsou většinou hyperaktivní. Někteří pořádají videokonference, většina zadává kvanta práce. Problém je, že každý má jinou oblíbenou platformu, takže musíme neustále propátrávat různá místa, kde se mohou skrývat zadání. Jedno z jejich nejoblíbenějších míst otevřu jen z historického počítače, který startuje 15 minut, pak musím úkoly přeposílat a tisknout z jiného. Bereme to zatím sportovně, mládežnice se musely naučit, jak si poradit v různých situacích/platformách. Ale bez mého IT supportu by to zatím nedaly.

Co mě ale naštve - když učitelka změní nebo ze dne na den naplánuje čas telekonference a mně se tak zboří dlouho budovaný rozvrh. Od prvního dne jsem mládežnicím zařídila různé kurzy pres Skype, všechno je naplánováno a zaplaceno dopředu, plánuju s ohledem na ohlášené školní telekonference. Ale když se pak někdo vzbudí a řekne si, že to vlastně o hodinu posune, tak to jde do kytek, protože naši soukromí skypoví učitelé mají v morové době pevný a narvaný rozvrh a nemají, kam šoupat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.