| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nojo, ale má být hodnocení maturity hodnocením zájmu o nějakou jednu konkrétní věc? navíc ve svaťáku mi bylo jedno cokoliv
kdyby se ptali na význam dejme tomu nějaké hry, to by mohlo mít smysl, možná, jako chápání souvislostí třeba, ale i tak mi to připadá jako nesmysl

podle mě by maturita měla znamenat, že je člověk vybavený pro svoji budoucí profesi nebo další studium, takže kdo chce jít na biologii, měl by ovládat biologii a chemii, matematik matiku a třeba počítače, historik dějiny a společenský základ... no a každý by měl být schopný napsat dvě strany textu za čtyři hodiny, na jakýkoliv téma, bez pravopisných a dalších chyb a věty by měly dávat smysl, mělo by to mít hlavu a patu
a asi by teda měl znát cizí jazyk, aspoň jeden, ale zase spíš jako sloh, ve kterým se ukáže i ta schopnost zvládat gramatiku

ale žádnou literaturu, žádnou povinnost dělat něco, co pak už nejspíš nikdy nepotkám

a třeba tato doba přispěje k tomu, aby se i o maturitách začalo mluvit ve smyslu jejich smysluplnosti, klidně jako náhrada za přijímačky, jako je to jinde ve světě

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.